מגזין חמת

תמונה של שיפוץ חדר האמבטיה ב-7 שלבים: כל מה שאתם חייבים לדעת לפני שמתחילים
שיפוץ חדר האמבטיה ב-7 שלבים: כל מה שאתם חייבים לדעת לפני שמתחילים
התלבטתם, חסכתם, החלטתם - ועכשיו הגיע רגע האמת: הרגע להתחיל ולשפץ את חדר האמבטיה. אבל מאיפה מתחילים, מה חשוב לדעת ואיך מוציאים את הוויז'ן החלומי אל הפועל? 7 שלבים פשוטים שיעשו סדר בבלאגן, ויקרבו אתכם צעד נוסף לקראת חדר אמבטיה חדש.
קרא עוד...
תמונה של הטרנדים הכי חמים בעולם הברזים הכיורים והאסלות
הטרנדים הכי חמים בעולם הברזים הכיורים והאסלות
הפרטים הקטנים עושים את ההבדל, האושר טמון בפרטים הקטנים... אינסוף פתגמים כבר דנו בחשיבות הפרטים הקטנים – אלה שביכולתם להפוך את הבית שלכם ממקום מגורים נטו, למפגן מרשים של טעם וסטייל. אז מאיפה מתחילים? כמו בשאר התחומים שמקיפים את חיינו – החל מביגוד ועד אלקטרוניקה – גם בעיצוב הבית קיימים טרנדים חדשים שרק מחכים שתאמצו אותם לפי טעמכם האישי. הברזים, האסלות והכיורים הם כבר מזמן לא רק כלים פונקציונליים, אלא דיטיילים עיצוביים של ממש.
קרא עוד...
תמונה של חמת INBOX: קופסת אינטרפוץ אוניברסלית
חמת INBOX: קופסת אינטרפוץ אוניברסלית
למי מאיתנו לא יצא לפחות פעם בחיים להיקלע "למשבר סניטרי" בחדר הרחצה? כשמדובר בתקלות שצצות מעל פני השטח, כדוגמת נזילות שקל לאבחן ויזואלית ולתקן ללא פתיחת קירות, המצב עוד נסבל, אך מה קורה במצב בו התקלה מתרחשת אי שם במעמקי הקיר? תשננו את המילה הבאה: חמת INBOX: קופסת אינטרפוץ אוניברסלית - פתרון ייחודי ונפלא פרי פיתוח של חמת המבטיח לכם ראש שקט ובלי שבירת קירות – גם אם בעוד עשר שנים תהיינה תקלות באינטרפוץ.
קרא עוד...
תמונה של צעדים ראשונים בדרך לעיצוב חדר אמבטיה
צעדים ראשונים בדרך לעיצוב חדר אמבטיה
חדרי האמבטיה עברו מהפך אסתטי משמעותי בשנים האחרונות ומחדרים פרקטיים וסטנדרטיים שודרגו להיכל שלם של פינוקים. כיום ניתן לראות את היכלי הרחצה כמוקד התרגעות אידיאלי בו משילים את טרדות היומיום ומתחדשים בשלל אנרגיות ממריצות. תוספת של אמבטיות ג\'קוזי, מקלחוני עיסוי ואלמנטים שמוסיפים לחלל אפקט של רעננות וניקיון יוצרים את הסביבה המבוקשת: חדרי אמבטיה שכיף להתחיל ולסיים בהם את היום.
קרא עוד...