חמת INBOX: קופסת אינטרפוץ אוניברסלית

למי מאיתנו לא יצא לפחות פעם בחיים להיקלע "למשבר סניטרי" בחדר הרחצה? כשמדובר בתקלות שצצות מעל פני השטח, כדוגמת נזילות שקל לאבחן ויזואלית ולתקן ללא פתיחת קירות, המצב עוד נסבל, אך מה קורה במצב בו התקלה מתרחשת אי שם במעמקי הקיר? תשננו את המילה הבאה: חמת INBOX: קופסת אינטרפוץ אוניברסלית  - פתרון ייחודי ונפלא פרי פיתוח של חמת המבטיח לכם ראש שקט ובלי שבירת קירות – גם אם בעוד עשר שנים תהיינה תקלות באינטרפוץ.

למי שלא שמע או מכיר, אינטרפוץ הוא למעשה ברז הערבוב המותקן אצל כולנו בקיר האמבטיה, וכמו שהוא חשוב, כך הוא גם מהווה את אחת מנקודות התורפה בכל הקשור לתחזוקה, במקרה שהוא מתחיל לנזול. העובדה שהוא מוטמע בתוך הקיר מקשה מאוד על הנגישות במקרה וקיימת תקלה, ובוודאי נגישות שאינה מצריכה לשבור את הקיר ולהיכנס להוצאות והרבה לכלוך.  

פירוש המילה אינטרפוץ, (Unter Putz בגרמנית), הוא "מתחת לטיח". כלפי חוץ נראה ידית אחת בלבד, אך מתחת לפני השטח מדובר במערכת סניטרית מורכבת שמוטמעת בתוך הקיר ובמקרים מסויימים, המנגנון הפלסטי של האינטרפוץ עשוי להסדק, מה שיכול להוביל לנזילה מהברז עצמו. במקרה כזה יתכן כי הברז לא ייסגר עד הסוף או שתווצר נזילה מהמזלף.

משמעות תיקון האינטרפוץ התקול היא שבירת הקרמיקה וחציבה בקיר עצמו על מנת להגיע למקור הנזילה ולהחלפת האביזר במידת הצורך. לאחר מכן נדרש טיוח מחדש, התקנת קרמיקה חדשה, ניקיון חדר הרחצה וכמובן בזבוז זמן יקר, כסף וריצות. בעיה מרכזית שנוצרת במרבית המקרים היא חוסר ההתאמה בין הקרמיקה הקיימת לבין זו החדשה כך שנוצר טלאי לא אסתטי. שימוש ב-INBOX  פותר לחלוטין סוגיה זו.

חמת, הידועה ביכולות הפיתוח ובחדשנות מוצריה, קשובה לצרכי הצרכן הישראלי יוצאת עם ה-INBOX החדשני לאחר מחקרים רבים. קופסת האינטרפוץ האוניברסלית החדשה, ייחודית בגישה הנוחה אליה מבלי לשבור קירות במקרה של תקלה. מעתה חווית תיקון אינטרפוץ תהפוך משלילית לחיובית - בקלי קלות האינסטלטור יוכל להוריד את הידית ולאחריה את הכיסוי העליון של קופסת האינטרפוץ וכך תיווצר עבורו גישה נוחה לאינטרפוץ במידה וצריך לבדוק את החיבורים, להחליף גומיות או במקרים חריגים להחליף את האינטרפוץ עצמו. לאחר הטיפול בתקלה קל הרבה יותר להחזיר את מראה חדר הרחצה לקדמותו - קל, יעיל, נקי וחשוב לא פחות, חוסך לכם הרבה כסף.

התקנת ה-INBOX  פשוטה ומהירה וניתן להטמיעה בקירות בלוקים, גבס ואיטונג. היא מותאמת לגופים פנמיים של 3 או 4 דרך וכמו כל מוצרי החברה, איכותה הגבוהה מבטיחה שקט נפשי לאורך שנים. בנוסף, היא תוכננה כך שתתאים למגוון סדרות הברזים של חמת.

יתרון נוסף של ה -INBOX  האוניברסלי ופרט חשוב הוא האפשרות לבחור את הברזים בכל שלב שהוא בתהליך הבניה או השיפוץ. עד עתה המשפצים והבונים נאלצו לבחור אותם בשלב ראשוני, עוד בטרם הוחלט על קונספט העיצוב של חדר הרחצה. פרט חשוב למעוניינים ליצור מראה הרמוני ומדויק של כל הפריטים/האביזרים בחלל. 

חזור למגזין חמת